+90 (380) 524 0 112

Case Cake Organizasyon Hizmetleri

Case Cake ilimizde ve bölgede her zaman kalitesi ve samimiyetiyle bilinen, güvenilir bir marka olmuştur. Bu başarıyı kurulduğu 2010 yılından günümüze çok çalışarak taşımayı başarmış ve yükseltmeye devam etmiştir.

Case Cake kalite ile hazırladığımız pastalarla damaklarınıza lezzet katmakla beraber açılışlarınızda veya önemli günlerinizde A’dan Z’ye bütün hazırlığı yaparak organizasyonunuzu eksiksiz ve kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Case Cake

Doğum Günü

Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her yüzdeki gülümseme aynı şeyi yansıtmalı; mutluluk! Siz Keyfini çıkartırken biz size yerinize bütün herşeyi biz düşünelim.

Doğum Günü

Baby Shower

Son zamanlarda meşhur olan ve herkesin yaptığı mükemmel kutlamalardan olan Baby Shower, bebekleriniz için eşinizin ve dostunuzun hediyeler vermesiyle birlikte, ilk kutlama denilecek mükemmel anlara imza atmanızı kapsamaktadır.

Baby Shower

Söz & Nişan Organizasyonu

Unutmayın ömrümüzde en fazla bir kaç kez yaşayabileceğiniz güzel anılarımız vardır. işte buda onlardan biri…Ailenize, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve misafirlerinize unutamayacakları özel bir gün mü yaşatmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz…

Söz & Nişan Organizasyonu

Açılış Organizasyonları

Açılışlarınızda hedef kitlenizin ve misafirlerin ilgisini çekip beğenilerini kazanmak için yapmanız gerekenler var!

Case Cake olarak her alanda olduğu gibi, açılış organizasyonlarında da kalitemiz ve tecrübemizle yanı başınızdayız!

Açılış Organizasyonları

Coffe Break

Coffee Break "Kahve Molası" anlamına gelmektedir.Açıkçası herkesin bir süre sonra biraz dinlenmeye ihtiyacı vardır ve hakkıdır.Bunu basit bir şekildede gerçekleştirebilirsiniz, Yada Case Cake ile şık,istediğiniz konsepte uygun,istediğiniz mekan ve zamanda gerçekleştirebilirsiniz.

Coffe Break

Toplantı Organizasyonları

Toplantı yapmanız gerekiyor.Fakat bunu organize edecek ne ekipmanınız nede bir fikriniz var. Sizin için herşeyiyle organize ediyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her sektörde yürütülen çalışmalarınızın özel toplantı organizasyonu ile daha profesyonel hale getire bilirsiniz.

Toplantı Organizasyonları
Case Cake Premium Cafe
Zahid Kevseri Blv. No:26/A (Bağlantı Yolu Yunus Market Yanı) DÜZCE
+90 (380) 524 0 525
info@casecake.com.tr
Case Cake Pastaevi
Mehmet Akif Cd. Hacı Şakir Apt. No:25/A DÜZCE
+90 (380) 524 49 50
2017 © Case Cake ®


Sayfamızı Paylaşın

Sosyal Medyada Case Cake

Facebookta Paylaş
İnstagramda Paylaş
Twitterda Paylaş
Pinterest'ta Paylaş
Google+'da Paylaş
Foursquare'de Paylaş

Takip Edin

Sosyal Medyada Case Cake

Case Cake
Case Cake Premium Cafe
Case Cake Pasta Evi
Case Cake Premium Cafe