+90 (380) 524 0 112

Case Cake Work Shop

Sizde Mutfağınızda Harika Lezzetlere İmza Atın.

Kurslarımız, kendini geliştirmek isteyen ev hanımlarına, mesleğe yeni başlayanlara, sadece mutfakta keyifli vakit geçirmek isteyen ailelere, iş arkadaşlarına, çocuklara kısacası 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

Kendi kurs programımız dışında firmaların, kulüplerin ve arkadaş gruplarının özel talepleri doğrultusunda da dersler düzenliyoruz.

Case Cake olarak pastacılıkla ilgili olan herkese bu işin inceliklerini, kullanılan ürünleri ve teknikleri tanıtmak, öğretmek için yola çıktık.

Anneler Günü, 23 Nisan, Sevgililer Günü gibi özel günler için hazırladığımız derslerde, hep birlikte keyifle ürünlerimizi pişiriyoruz. Mutfakta harikalar yaratmak isteyen herkesi, eğlenceli derslerimize bekliyoruz.

Pasta kursumuz Kasım 2016'dan itibaren aktif olarak hizmet veriyor.Case Cake olarak pastacılıkla ilgili olan herkese bu işin inceliklerini, kullanılan ürünleri ve teknikleri tanıtmak, öğret için yola çıktık.

Case Cake’in deneyimli şeflerinin yönlendirmesiyle gerçekleştirilen dersler aylık ve günlük workshoplar olarak ayrılıyor. Hafta sonu ve hafta içi derslerinin bulunduğu mutfağımızda, tüm malzemeler hazır olarak kursiyerlerimize sunuluyor.

Case Cake Premium Cafe
Zahid Kevseri Blv. No:26/A (Bağlantı Yolu Yunus Market Yanı) DÜZCE
+90 (380) 524 0 525
info@casecake.com.tr
Case Cake Pastaevi
Mehmet Akif Cd. Hacı Şakir Apt. No:25/A DÜZCE
+90 (380) 524 49 50
2017 © Case Cake ®


Sayfamızı Paylaşın

Sosyal Medyada Case Cake

Facebookta Paylaş
İnstagramda Paylaş
Twitterda Paylaş
Pinterest'ta Paylaş
Google+'da Paylaş
Foursquare'de Paylaş

Takip Edin

Sosyal Medyada Case Cake

Case Cake
Case Cake Premium Cafe
Case Cake Pasta Evi
Case Cake Premium Cafe